Przedstawienia profilaktyczne

W dniu 27.09.2022 r. odbyły się przedstawienia profilaktyczne wystawiane przez teatr Kurtyna z Krakowa. Uczniowie klas I-III mogli przenieś się do świata magi w spektaklu pt. „Mapa skarbów”, uczniowie klas IV- VI byli świadkami w przedstawieniu „Przesłuchanie” a uczniowie klas VII- VIII obejrzeli wzruszające i pełne emocji przeżycia bohatera spektaklu „Cisza”. Widowisko poruszyło tematykę szacunku, radzenia sobie ze stresem, przedstawiało jak niebezpieczna jest cyberprzemoc, zwróciło uwagę na zjawisko depresji wśród młodzieży i wynikające z niej myśli samobójcze oraz reagowania na problemy innych. Uczniowie klas najmłodszych aktywnie włączyli się w proponowane zabawy, młodzież zaś  z dużym zainteresowaniem śledziła wydarzenia i konsekwencje poczynań bohaterów spektakli.

Przedstawienie profilaktyczne